TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 343.142
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 28.118
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 262
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 32.249
ALMANYA 3. LİGİ
TSV Havelse
BAŞLAMADI 20:00
Viktoria Köln
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
Schalke 04
BAŞLAMADI 19:30
Karlsruher
Nürnberg
BAŞLAMADI 19:30
Hansa Rostock
ALMANYA BUNDESLİGA LİGİ
Hertha BSC Berlin
BAŞLAMADI 21:30
Greuther Fürth
ALMANYA REGİONALLİGA
Babelsberg 03
BAŞLAMADI 20:00
Tennis Borussia Berlin
Buchbach
BAŞLAMADI 20:00
Bayern Münih II
SV Lichtenberg 47
ERT 0 - 0
VfB Auerbach
Wacker Burghausen
BAŞLAMADI 20:00
SV Heimstetten
Viktoria Aschaffenburg
BAŞLAMADI 20:00
Pipinsried
Rosenheim
BAŞLAMADI 20:00
Illertissen
Weiche Flensburg
BAŞLAMADI 20:00
Heider SV
Rot-Weiss Essen
BAŞLAMADI 20:30
Schalke 04 II
Sportfreunde Lotte
ERT 0 - 0
SC Wiedenbrück
AMERİKA 1. LİGİ
Toronto FC II
BAŞLAMADI 23:00
Forward Madison
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
Atletico Rafaela
BAŞLAMADI 21:30
Ferro Carril Oeste
Brown de Adrogue
BAŞLAMADI 21:35
Club Atletico Guemes
San Martin (SJ)
BAŞLAMADI 22:00
Almagro
Nueva Chicago
BAŞLAMADI 23:35
Gimnasia Mendoza
ARNAVUTLUK 1. LİGİ
Dinamo Tirana
BAŞLAMADI 20:45
Laçi
AVUSTURYA 1. LİGİ
Wacker Innsbruck
BAŞLAMADI 19:10
FC Liefering
SV Horn
BAŞLAMADI 19:30
Kapfenberg
Amstetten
BAŞLAMADI 19:30
BW Linz
FC Juniors OÖ
BAŞLAMADI 19:30
Austria Wien II
SV Lafnitz
BAŞLAMADI 19:30
St Polten
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
Hertha Wels
BAŞLAMADI 20:00
Allerheiligen
Bad Gleichenberg
BAŞLAMADI 20:00
SC Deutschlandsberg
Bruck/Leitha
BAŞLAMADI 20:00
FCM Traiskirchen
St. Johann
BAŞLAMADI 20:00
Salzburger AK
SV Innsbruck
BAŞLAMADI 20:00
Schwaz
Spittal
BAŞLAMADI 20:00
SC Weiz
Kalsdorf
BAŞLAMADI 20:00
St. Anna
SK Treibach
BAŞLAMADI 20:00
Wolfsberger AC (A)
Wals Grünau
BAŞLAMADI 20:00
FC Anif
SV Grödig
BAŞLAMADI 20:00
Pinzgau Saalfelden
SV Wörgl
BAŞLAMADI 20:30
SVG Reichenau
Wiener Sport-Club
BAŞLAMADI 20:30
Drassburg 
FC Marchfeld
BAŞLAMADI 20:30
First Vienna
TWL Elektra
BAŞLAMADI 20:30
FC Mauerwerk
B.A.E. PREMİER LİGİ
Al Jazira
BAŞLAMADI 17:45
Emirates
Ajman
BAŞLAMADI 17:45
Al Urooba
Al-Ain
BAŞLAMADI 20:00
Al Ittihad Kalba
BAE BAŞKANLIK KUPASI
Al Taawon
BAŞLAMADI 16:30
Masafi Club
Ras Al Khaimah SC
BAŞLAMADI 16:30
Al-Fujairah
Dibba Al-Hisn
BAŞLAMADI 16:30
Masfut
Al Rams
BAŞLAMADI 16:30
Hatta
City Football Club
BAŞLAMADI 16:35
Al Bataeh
BAHREYN PREMİER LİGİ
Al Hala
BAŞLAMADI 18:30
Al Budaiya
Al Riffa
BAŞLAMADI 21:00
East Riffa
BELARUS 1. LİGİ
Sputnik Rechitsa
- 0 - 3
Rukh Brest
Torpedo Zhodino
BAŞLAMADI 20:00
Energetik-BGU Minsk
BELÇİKA 1. LİGİ
Cercle Brugge
BAŞLAMADI 21:45
Eupen
BELÇİKA 2. LİGİ
RWD Molenbeek 47
BAŞLAMADI 21:00
Waasland Beveren
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
Sarajevo
BAŞLAMADI 19:00
Leotar
Borac
BAŞLAMADI 21:00
Siroki Brijeg
BREZİLYA SERİE B
Cruzeiro
BAŞLAMADI 01:00
Operario PR
CRB
BAŞLAMADI 01:00
Vasco da Gama
Remo
BAŞLAMADI 03:30
Avai FC
Brusque
BAŞLAMADI 22:00
EC Vitoria
BULGARİSTAN 1. LİGİ
Tsarko Selo
BAŞLAMADI 16:00
Lokomotiv Plovdiv
Arda Kardzhali
BAŞLAMADI 18:15
Pirin Blagoevgrad
Botev Plovdiv
BAŞLAMADI 20:30
Beroe
CAF KONFEDERASYON KUPASI
Marumo Gallants FC
BAŞLAMADI 16:00
Futuro Kings
Al-Ahly Merowe
BAŞLAMADI 17:00
Atlabara FC
CAF ŞAMPİYONLAR LİGİ
Diplomates 8ème
BAŞLAMADI 16:00
Jwaneng Galaxy FC
Le Messager Ngozi
BAŞLAMADI 16:00
USGN
Stade Malien
BAŞLAMADI 19:00
AS Sonabel
Al-Merreikh
BAŞLAMADI 20:00
Express SC
CONCACAF ŞAMPİYONLAR LİGİ
Cruz Azul
BAŞLAMADI 05:00
Monterrey
ÇEKYA 1. LİGİ
Hradec Kralove
BAŞLAMADI 20:00
Pardubice
Sigma Olomouc
BAŞLAMADI 20:00
Banik Ostrava
ÇEKYA 2. LİGİ
Sellier & Bellot Vlasim
BAŞLAMADI 17:30
Prostejov
Dukla Prag
BAŞLAMADI 17:30
Pribram
Usti nad Labem
BAŞLAMADI 19:00
FK Varnsdorf
ÇEKYA 3. LİGİ
Hlucin
BAŞLAMADI 19:00
MSA Dolni Benesov
ÇİN 2. LİGİ
Shaanxi Chang'an
BAŞLAMADI 10:30
Beijing Ligong
Zhejiang Greentown
BAŞLAMADI 14:35
Nanjing City F.C.
Guizhou Hengfeng Zhicheng
BAŞLAMADI 14:35
Beijing Sport University FC
Heilongjiang Lava Spring
BAŞLAMADI 14:35
Chengdu Rongcheng FC
DANİMARKA 1. LİGİ
Fredericia
BAŞLAMADI 19:00
FC Helsingor
Lyngby
BAŞLAMADI 20:00
HB Koge
DANİMARKA 2. LİGİ
HIK (Hellerup)
BAŞLAMADI 20:00
B 93
DANİMARKA SÜPER LİGİ
Aalborg
BAŞLAMADI 20:00
Odense
ENDONEZYA SÜPER LİGİ
Pusamania Borneo FC
BAŞLAMADI 11:15
Barito Putra
Persela Lamongan
BAŞLAMADI 11:15
Persita Tangerang
TIRA Persikabo
BAŞLAMADI 14:15
Persik Kediri
ERMENİSTAN KUPASI
FK Van
BAŞLAMADI 14:30
Sevan FC
BKMA
BAŞLAMADI 18:30
Pyunik
FAS PREMİER LİGİ
FUS Rabat
BAŞLAMADI 23:30
Youssoufia Berrechid
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
Ilves-Kissat
BAŞLAMADI 18:30
EPS
FRANSA LİGUE 1
Strasbourg
BAŞLAMADI 22:00
Metz
FRANSA ULUSAL LİGİ
Boulogne
BAŞLAMADI 20:00
SC Cholet
Laval
BAŞLAMADI 20:00
Le Mans
Chambly
BAŞLAMADI 20:00
Bastia-Borgo
US Orleans
BAŞLAMADI 20:00
Annecy
Red Star
BAŞLAMADI 20:00
Villefranche
FC Sete 34
BAŞLAMADI 20:00
Stade Briochin
Bourg-Peronnas
BAŞLAMADI 20:00
Chateauroux
Sedan
BAŞLAMADI 20:00
US Créteil-Lusitanos
GALLER PREMİER LİGİ
Newtown
BAŞLAMADI 21:45
Aberystwyth
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
Deportivo Malacateco
BAŞLAMADI 20:00
Deportivo Guastatoya
GÜNEY AFRİKA 1. LİGİ
Cape Town Spurs
BAŞLAMADI 16:00
Uthongathi FC
Richards Bay
BAŞLAMADI 16:00
Black Leopards
GÜNEY KIBRIS 1. LİGİ
PAEEK
BAŞLAMADI 19:00
Aris Limassol
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
Dragovoljac
BAŞLAMADI 21:00
Rijeka
HOLLANDA EREDİVİSİE LİGİ
Sparta Rotterdam
BAŞLAMADI 21:00
NEC Nijmegen
HOLLANDA KEUKEN KAMPİOEN LİGİ
Roda
BAŞLAMADI 21:00
TOP Oss
Maastricht
BAŞLAMADI 21:00
FC Eindhoven
Volendam
BAŞLAMADI 21:00
VVV Venlo
FC Dordrecht
BAŞLAMADI 21:00
Telstar
Helmond Sport
BAŞLAMADI 21:00
Utrecht II
Almere City
BAŞLAMADI 21:00
Ajax II
Den Bosch
BAŞLAMADI 21:00
AZ Alkmaar II
NAC Breda
BAŞLAMADI 21:00
Emmen
De Graafschap
BAŞLAMADI 21:00
Excelsior
HONDURAS 1. LİGİ
CD Motagua
BAŞLAMADI 01:00
CD Vida
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
Newcastle United
BAŞLAMADI 22:00
Leeds United
İRLANDA FAI KUPASI
UCD
BAŞLAMADI 21:45
Waterford FC
St Patricks
BAŞLAMADI 21:45
Wexford
Bohemians
BAŞLAMADI 21:45
Maynooth University Town
Finn Harps
BAŞLAMADI 22:00
Dundalk
İSKOÇYA 2. LİGİ
Edinburgh City
BAŞLAMADI 21:45
Stirling Albion
İSKOÇYA KUPASI
East Stirlingshire
BAŞLAMADI 21:45
Fort William
Cumbernauld Colts
BAŞLAMADI 22:00
Buckie Thistle
İSPANYA LA LİGA
Celta Vigo
BAŞLAMADI 22:00
Cadiz
İSPANYA LA LİGA 2
Alcorcón
BAŞLAMADI 22:00
Almeria
İSVEÇ 2. LİGİ
Assyriska BK
BAŞLAMADI 20:30
Ullareds
İSVİÇRE KUPASI
Kriens
BAŞLAMADI 20:30
Zurich
Bulle
BAŞLAMADI 20:30
Lausanne
Yverdon
BAŞLAMADI 21:00
Wil
Neuchatel Xamax
BAŞLAMADI 21:00
Lugano
Concordia BS
BAŞLAMADI 21:00
Servette
İTALYA SERİE A LİGİ
Sassuolo
BAŞLAMADI 21:45
Torino
İTALYA SERİE B LİGİ
Como
BAŞLAMADI 19:00
Frosinone
Brescia
BAŞLAMADI 21:30
Crotone
JAPONYA J-1 LİGİ
Sagan Tosu
BAŞLAMADI 13:00
Oita Trinita
KATAR YILDIZLAR LİGİ
Umm Salal
BAŞLAMADI 16:50
Al-Khor
Al Ahli
BAŞLAMADI 19:30
Al Gharrafa
Al-Wakra
BAŞLAMADI 19:30
Al Rayyan
KOLOMBİYA KUPASI
Deportes Tolima
BAŞLAMADI 01:30
La Equidad
Deportivo Pereira
BAŞLAMADI 04:00
Deportivo Pasto
KOSTA RİKA PRİMERA - APERTURA
Club Sport Herediano
BAŞLAMADI 02:00
Sporting San Jose
Santos de Guapiles
BAŞLAMADI 02:00
Guadalupe FC
Deportivo Saprissa
BAŞLAMADI 05:00
AD Guanacasteca
LİTVANYA A LYGA
DFK Dainava
BAŞLAMADI 18:00
Suduva
LÜBNAN PREMİER LİGİ
Sporting Athletic Club
BAŞLAMADI 15:30
Al Akhaa Al Ahli
LÜKSEMBURG ULUSAL LİGİ
FC Progres Niedercorn
BAŞLAMADI 21:00
US Hostert
MALEZYA PREMİER LİGİ
Kuching City
MS 0 - 0
Terengganu 2
MEKSİKA 2. LİGİ
Tepatitlan
BAŞLAMADI 01:00
Cancun FC
MEKSİKA PREMİER LİG - APERTURA
Atletico San Luis
BAŞLAMADI 03:00
Club Tijuana
MOLDOVA 1. LİGİ
FC Petrocub Hincesti
BAŞLAMADI 19:00
Milsami Orhei
FC Zaria Balti
BAŞLAMADI 19:00
Sfintul Gheorghe
PAULİSTA KUPASI
CA Juventus
BAŞLAMADI 21:00
Taubate
Sao Caetano
BAŞLAMADI 21:00
Portuguesa
PERU PRİMERA - CLAUSURA
Alianza Atletico
BAŞLAMADI 19:00
Cienciano
Universidad Tecnica Cajamarca
BAŞLAMADI 21:15
Sporting Cristal
Cusco FC
BAŞLAMADI 23:30
Alianza Lima
POLONYA 1. LİGİ
GKS Jastrzebie
BAŞLAMADI 19:00
Zaglebie Sosnowiec
Resovia Rzeszow
BAŞLAMADI 21:30
Miedz Legnica
POLONYA 2. LİGİ
Slask Wroclaw II
BAŞLAMADI 15:30
KKS 1925 Kalisz
POLONYA EKSTRAKLASA
KGHM Zaglebie Lubin
BAŞLAMADI 19:00
BB Termalica Nieciecza
Lech Poznan
BAŞLAMADI 21:30
Wisla Krakow
PORTEKİZ 2. LİGİ
Sporting Covilha
BAŞLAMADI 20:00
Penafiel
PORTEKİZ SÜPER LİGİ
Portimonense
BAŞLAMADI 22:15
Santa Clara
PRİMERA DİVİSİON RFEF
Costa Brava
BAŞLAMADI 18:00
Cornella
Athletic Bilbao B
BAŞLAMADI 20:00
Unionistas de Salamanca CF
Extremadura UD
BAŞLAMADI 22:00
Racing Ferrol
Castellon
BAŞLAMADI 22:00
Atlético Sanluqueno
ROMANYA LİGA 1
FC Voluntari
BAŞLAMADI 18:00
CS Mioveni
Rapid Bükreş
BAŞLAMADI 21:00
Gaz Metan Medias
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
Novi Pazar
BAŞLAMADI 17:00
Radnicki Nis
Radnik Surdulica
BAŞLAMADI 20:00
Vojvodina
Metalac
BAŞLAMADI 20:00
Kolubara
SİNGAPUR 1. LİGİ
Lion City Sailors
BAŞLAMADI 14:45
Albirex Niigata Singapore FC
SLOVAKYA 2. LİGİ
Zeleziarne Podbrezova
BAŞLAMADI 18:00
Komarno
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
Spartak Trnava
BAŞLAMADI 18:00
SKF Sered
SUUDİ ARABİSTAN PREMİER LİGİ
Dhamk
BAŞLAMADI 18:45
Al Shabab
Al Taawon
BAŞLAMADI 18:45
Al-Raed
Al Ahli SC
BAŞLAMADI 20:30
Al Fateh
SÜPER LİG
Altay
BAŞLAMADI 20:00
Göztepe
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor
BAŞLAMADI 20:00
VavaCars Fatih Karagümrük
ŞİLİ PRİMERA B LİGİ
Barnechea
17' 0 - 0
Rangers
San Marcos De Arica
BAŞLAMADI 01:00
Santiago Morning
Univ. Concepcion
BAŞLAMADI 02:30
Coquimbo Unido
ŞİLİ PRİMERA LİGİ
Cobresal
BAŞLAMADI 17:00
Huachipato
TACİKİSTAN 1. LİGİ
FK Eskhata
BAŞLAMADI 14:00
CSKA Pomir Dushanbe
Istaravshan
BAŞLAMADI 14:00
Fayzkand Vose
TAYLAND PREMİER LİGİ
Samut Prakan City
BAŞLAMADI 14:00
Bangkok United
UKRAYNA 2. LİGİ
Alians Lypova Dolyna
BAŞLAMADI 16:30
Hirnyk-Sport Horishni Plavni
Metalist Kharkiv
BAŞLAMADI 18:30
Pollisya Zhytomyr
UKRAYNA PREMİER LİGİ
Desna
BAŞLAMADI 19:30
Rukh Lviv
URUGUAY PRİMERA - CLAUSURA
Rentistas
BAŞLAMADI 21:30
Boston River
ÜRDÜN 1. LİGİ
Al-Jazeera
BAŞLAMADI 18:00
Al-Faisaly
Al-Ramtha
BAŞLAMADI 20:30
Sahab
Al-Jalil
BAŞLAMADI 20:30
Shabab Al Hussein
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
Monagas SC
BAŞLAMADI 01:15
UCV
Deportivo Tachira
BAŞLAMADI 03:30
Zulia
Atletico Venezuela
BAŞLAMADI 23:00
Mineros De Guayana
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 1
Ionikos
BAŞLAMADI 19:00
Aris

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL